ADAM SNOPEK | OD BACHA DO AC/DC czyli o muzyce na wesoło | Weekend w Wieży

Brawurowa jazda przez wieki największych przebojów z aktywnym udziałem publiczności! Muzyczno-Kabaretowe Show w żywiołowym wykonaniu pianisty Adama Snopka, który udowadnia, że co trzeci utwór muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki "Pieski Małe Dwa"! Muzyczne quizy, ciekawostki z życia największych artystów i niezliczona liczba zwrotów akcji - będziemy śpiewać, śmiać się, wzruszać i chwytać za głowę - jedno jest pewne nie przejdą Państwo obok tego wydarzenia obojętnie!

ADAM SNOPEK – absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat I Nagrody na II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Czynny muzyk sesyjny, z powodzeniem wchodzi na polską scenę kabaretową. Niezwykle charyzmatyczny, ekspresyjny, posiadający nieskończone pokłady energii pianista i showman. Autor i wykonawca programu "Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło" muzyczno-kabaretowego show z aktywnym udziałem publiczności, z którym koncertuje na największych scenach muzycznych i kabaretowych. Uczestnik największych festiwali kabaretowych, m.in. 24. Mazurskiej Nocy Kabaretowej, Mazurskiego Lata Kabaretowego MULATKA czy FERMENTÓW. Koncertuje w Polsce i za granicami kraju.

 

1 października 2023 r. godz.17.00 | Wieża Ciśnień 

Koncert w ramach Weekendu w Wieży, partnerem wydarzenia jest Dzielnica nr 1.

 

Bilety: 40 zł Kasa Kina Piast, biletomaty, online https://www.bilety24.pl/koncert/601-adam-snopek-show-przy-fortepianie-94...


https://www.facebook.com/events/729213742287671?active_tab=about


Będzie się działo! smiley