Koncert Zbyszka Adamka w ramach trasy koncertowej „Na nowo”

Zapraszamy na koncert Zbyszka Adamka w ramach trasy koncertowej „Na nowo”.
Gość specjalny: Szymon Jeziorny


28 października /sobota/ godz. 20.00 | Kawiarnia Alchemik
 

 

Bilety: https://evently.pl/.../2959-zbyszek-adamek-28...

- w dniu koncertu w Kawiarni Alchemik 

- przed koncertem tylko rezerwacje w Kawiarni Alchemik

 

O ARTYSTACH

Zbyszek Adamek - to krakowski wokalista, gitarzysta i producent. Opisuje swoją twórczość jako pop alternatywny, w którym ważną rolę odgrywa tekst w języku polskim.
Artysta jest współautorem przebojowego singla pt. „Maj”, który w ciągu roku od premiery osiągnął ponad milion odtworzeń w serwisach streamingowych (do dziś już ponad półtora miliona) i długo zajmował pierwsze miejsce playlist Alternatywna Polska, Letni Chill oraz Majówka.
Zbyszek podczas trasy koncertowej będzie promował swój pierwszy w pełni solowy album pt. „Na nowo”.
Jeśli lubicie kojące melodie, nostalgię i ciekawe teksty w języku polskim – wpadnijcie posłuchać Zbyszka na żywo podczas jednego z 11 koncertów trasy „Na nowo”.

 

Szymon Jeziorny - muzyk multiinstrumentalista posiadający spore doświadczenie sceniczne.
Absolwent Szkoły Zespołów Adama Fulary. Twórca wielu różnych projektów takich jak Independent gdzie komponuje samodzielnie utwory w klimatach muzyki filmowej.
Organizator jam session w ostrzeszowskiej kawiarni Alchemik oraz ostrowskiej Starej Przepompowni.
Zagrał wiele koncertów rozsianych po całym kraju. Większość z nich zagrał w duetach akustycznych w tym z Julią Skrobek z którą w duecie grał support w trasie z Cezikiem, Pauliną Warszawską oraz w trio z Małgorzatą Dytfeld i Tomasem Diazem. Wcześniej grał też w zespołach TheCadence, The Foomix, Garażowy Raj oraz innych.