Spektakl "Triathlon Story czyli chłopaki z żelaza"

Wspólnie z Agencją Teatralną Przemysław Galant zapraszamy na spektakl Triathlon story - dynamiczną komedię, która bawi widzów od pierwszej do ostatniej minuty smiley

Spektakl rozbraja szczerością, uwodzi potężną dawką dobrego humoru i nie zwalnia tempa ani na chwilę.  Nieoczekiwane zwroty akcji, brawurowe sytuacje i mistrzowska gra aktorska gwarantują doskonałą, pełną pozytywnych emocji rozrywkę.

Gwiazdorska obsada: Waldemar Błaszczyk, Leszek Lichota/Andrzej Deskur, Michał Żurawski, Piotr Nowak
Reżyseria: Piotr Nowak   Scenariusz: Dorota Truskolaska Alibert

W hotelowym pokoju, wieczorem, przypadkowo spotykają się czterej uczestnicy zawodów triathlonowych.
Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego oczekuje od startu. Łączy ich triathlon a co ich dzieli? Wszystko!

Mają zupełnie odmienne poglądy na życie i odmienne życiowe doświadczenia, różne temperamenty i sprzeczne charaktery, nawet poczucie humoru każdy z nich ma inne.
Wydawać by się mogło, że nigdy się ze sobą nie dogadają, jednak wymykające się spod kontroli absurdalne zdarzenia powodują, że pomiędzy bohaterami zawiązuje się prawdziwe męskie porozumienie, a może nawet rodzi się męska przyjaźń.

 

Czas trwania: 100 minut z 1 przerwą.

14 października 2023 godz. 17.00 |  Ostrzeszowskie Centrum Kultury 

 

Bilety: 100 zł | Kasa Kina Piast, biletomaty oraz online https://www.bilety24.pl/teatr/601-triathlon-story-czyli-chlopaki-z-zelaz...

 

Zapraszamy! 

ZałącznikWielkość
Image icon ulotka.jpg718.61 KB