TAPAS MUSIC FESTIVAL | UKEJE | ADAMEK

Takiego wydarzenia jeszcze nie było! heart

Zapraszamy na Tapas Music Festival czyli koncerty połączone z degustacją ekskluzywnych produktów w formie zestawów Tapas (wołowina wagyu, szynka iberyjska, kawior z jesiotra) znajdujących się na liście najdroższych produktów spożywczych świata.

 

Wystąpią dla Was:
18.00 Zbyszek Adamek
19.00 Damian Ukeje w projekcie I am Rock'n'Roll wykona między innymi utwory Maanam, Sztywny Pal Azji, Lady Pank, Dżem i inne.

 

Zbyszek Adamek – wokalista, producent i tekściarz. Tworzy muzykę pop z elementami rocka i elektroniki. Na scenie występuje sam z gitarą i swoim laptopem, dając świetne, pełne energii i interakcji z publicznością koncerty. Zbyszek wraz z łódzkim artystą Lucasem Flintem wydali singiel „Maj”, który długo zajmował pierwsze miejsce playlisty alternatywa polska na spotify. Muzycy odbyli w tym roku trasę koncertową i zagrali również w Kawiarni Alchemik, gdzie zostali ciepło przyjęci przez naszą lokalną publiczność.

 

Damian Ukeje - piosenkarz, autor tekstów i kompozytor. Karierę rozpoczynał w zespole bluesowym „Jerry’s Hole Band”.
W 2009 roku wziął udział w programie „Szansa na sukces”, dzięki czemu został dostrzeżony przez szczeciński zespół „Fat Belly Family” , w którym został wokalistą.
Jesienią 2011 roku piosenkarz wziął udział w pierwszej edycji programu „The Voice of Poland”, będąc w drużynie Nergala. Dotarł do finału, gdzie zaprezentował autorski utwór „Nie mamy nic”, co dało mu zwycięstwo. Główną nagrodą w telewizyjnym show był tytuł „najlepszego głosu w Polsce” oraz kontrakt z wytwórnią płytową Universal Music Polska.
W listopadzie 2012 roku ukazał się jego pierwszy singel „Bezkrólewie”. Rok później odbyła się premiera jego debiutanckiego albumu studyjnego pt. „Ukeje”. Wydawnictwo było notowane na 44. miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. W lutym 2014 roku wokalista został nominowany do nagrody Fryderyka w kategorii Debiut roku. W 2016 roku ukazał się jego drugi album studyjny „ỤZỌ”.


Bilety w cenie 20zł do nabycia w kasie Kina Piast, biletomatach oraz online.

 

Po koncertach serdecznie zapraszamy na Letnie LeżaKINOwanie, podczas którego wyświetlimy znakomity kryminał „Contratiempo. Niewidzialny gość”.
Po przebudzeniu się w pokoju hotelowym obok martwej kochanki młody biznesmen zatrudnia wybitną adwokat, aby ustalić, do czego tak naprawdę doszło.
"Contratiempo" to trzymający w napięciu thriller i inteligentna zabawa w mylenie tropów. Pozycja obowiązkowa dla tych wszystkich, którzy twierdzą, że potrafią już na początku przewidzieć, kto zabił i dlaczego. Spróbujcie tym razem...

Wstęp na LeżaKINOwanie bezpłatny.

 

Do zobaczenia! smiley