Spektakl Prawdziwej Magii - Iluzjonista Paweł Kwiecień | Ferie z COOLturką

Zanurz się w magicznym świecie iluzji! 

 Szukasz niesamowitych doznań i niezwykłej rozrywki? Przygotuj się na spektakularny pokaz iluzji, który porwie Cię ze stóp! 
 Poznaj tajemnice, których nie da się wytłumaczyć! Utalentowany iluzjonista sprawi, że Twoje zmysły oszaleją, a wyobraźnia odżyje na nowo!

Paweł Kwiecień - czyli jeden z najmłodszych polskich iluzjonistów!
20-sto letni artysta już od ponad 11 lat ma przyjemność występować w całej Polsce, jak i na świecie.
Paweł jest artystą parków rozrywki oraz teatralnym reżyserem iluzji ("Empuzjon"- Teatr Śląski) , skąd większość widzów może znać jego magiczne zdolności.
Witajcie w świecie czarów i iluzji!
Spektakl iluzji dla całej rodziny to niepowtarzalne widowisko, które zapewni niezapomniane emocje i fascynujące przeżycia dla całej widowni.
W tym show będziecie świadkami niesamowitych sztuczek, tajemniczych zagadek i niezwykłych transformacji.
Zapierające dech w piersiach widowiskowe iluzje,
gra świateł i starannie dobrana muzyka!
Ta podróż po świecie PRAWDZIWEJ MAGII to wzruszająca, jak i zarazem skłaniająca do refleksji magiczna opowieść.
Iluzjonista Paweł Kwiecień zaprezentuje nie tylko widowiskowe efekty wizualne, ale również interaktywne elementy, które angażują Was w magię spektaklu.
Każdy będzie miało okazję stać się uczestnikiem niezwykłych iluzji, które pobudzą wyobraźnię i zaskoczą nawet najbardziej spostrzegawczych.
Niech członkowie Waszej rodziny doświadczą fascynującej mieszanki rozrywki, humoru i magii w spektaklu stworzonym specjalnie dla nich.
Dołączcie do nas i stwórzcie wspomnienia, które będą trwać wiecznie!
Widowisko pełne kolorów, magii, zadziwienia oraz samych uśmiechniętych twarzy!
Czas trwania ok. 70 minut !
! UWAGA !
Zanim przystąpicie do niezwykłego spektaklu iluzji Pawła, chcielibyśmy podkreślić kilka istotnych kwestii:
Uwaga na epilepsję: Spektakl może zawierać efekty wizualne, takie jak migotanie świateł lub błyski, które mogą stanowić ryzyko dla osób cierpiących na epilepsję. Osoby z tym schorzeniem powinny być świadome tego ryzyka i skonsultować się z lekarzem przed udziałem w spektaklu. Warto także unikać siedzenia w miejscach, gdzie migotanie świateł jest intensywne.
Minimalny wiek 7 lat: Spektakl jest przeznaczony dla widzów w wieku od 7 lat i starszych. Młodsze dzieci mogą mieć trudności w zrozumieniu skomplikowanych iluzji lub mogą odczuwać niepokój wobec niektórych efektów specjalnych.
Paweł Kwiecień jest utalentowanym iluzjonistą, ale niektóre z jego sztuczek mogą być trudne do odczytania lub niebezpieczne, jeśli są naśladowane w domu. Dla bezpieczeństwa własnego i innych, pod żadnym pozorem nie wolno naśladować artysty !

Serdecznie zapraszamy 16.02.2024r. godz. 14:30 | Sala Widowiskowa OCK

Bilety w symbolicznej cenie 10zł do nabycia w kasie Kina Piast, biletomatach oraz online: https://www.bilety24.pl/teatr/601-spektakl-prawdziwej-magii-iluzjonista-...